icons
BİZE ULAŞIN

0312 425 11 88

ParantezTur - Umre
Umre

Örnek Umre Programları


 

4 GECE 5 GÜN ÖRNEK GÜNLÜK PROGRAM

1.GÜN – Ankara / MEDİNE
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Paranteztur kontuarı önünde ….. da buluşma. …. kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından ……. de Medine’ye uçuş, …….’de varış. Karşılama, Medine ….. Otel’ine transfer ve yerleşme. Akşam yemeği’nden sonra saat …..de erkek ve kadın görevlilerimizle birlikte Mescid-i Nebevi tanıtımı, Kabr-i Saadet ve Ravza ziyareti ile Cennetülbaki selamlaması.

2.GÜN – MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. ……’da otelimizden hareket ederek Medine ve civarındaki Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescit, Hendek harbinin cereyan ettiği mahal ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu. Beylerin ikindi namazından sonra saat …..’da Cennetülbaki önünde görevlimizle buluşarak Sahabi Kabirleri’ni ziyaretleri. Akşam yemeği otelimizde.
3.GÜN – MEDİNE / MEKKE
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da bagajların oda kapılarının önüne bırakılması.Öğle namazından sonra ihram hazırlığı ve …..’da özel otobüs ile umre’ye niyet etmek üzere Mikat Mescidi’ne, oradan da Mekke’ye hareket. Saat …. sularında varış ve ……. Oteli’ne yerleşme. Akşam yemeği’nden sonra görevlilerimiz ile Haremi Şerif’e geliş ve Umre ibadetinin edası.

4.GÜN – MEKKE
Kahvaltı otelimizde……’de Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetülmâlâ Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu yere ziyaret turu. Akşam yemeği otelimizde.

5.GÜN – MEKKE / CİDDE / ANKARA
Kahvaltı otelimizde. Saat …….’da bagajların oda kapıları önüne bırakılması. Saat …..’da Cidde’ye hareket. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra ….. ile …’da uçuş ve …..’de Ankara’ya varış

 5 GECE 6 GÜN ÖRNEK GÜNLÜK PROGRAM
1.GÜN – ANKARA / MEDİNE
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Parantez Tur kontuarı önünde buluşma. ….. kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından ….de Medine’ye uçuş, ….’de varış. Karşılama, Medine …… otel’ine transfer ve yerleşme. Akşam yemeği’nden sonra erkek ve kadın görevlilerimizle birlikte Mescid-i Nebevi tanıtımı, Kabr-i Saadet ve Ravza ziyareti ile Cennetülbaki selamlaması.

2.GÜN – MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. ….’da otelimizden hareket ederek Medine ve civarındaki Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescit, Hendek harbinin cereyan ettiği mahal ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu. Beylerin ikindi namazından sonra …..’de Cennetülbaki önünde görevlimizle buluşarak Sahabi Kabirleri’ni ziyaretleri. Akşam yemeği otelimizde.
3.GÜN – MEDİNE / MEKKE
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da bagajların oda kapılarının önüne bırakılması. Öğle namazından sonra ihram hazırlığı ve …..’da Otobüs ile umre’ye niyet etmek üzere Mikat Mescidi’ne, oradan da Mekke’ye hareket. Saat ….. sularında varış ve …… Oteli’ne yerleşme. Akşam yemeği’nden sonra görevlilerimiz ile Haremi Şerif’e geliş ve Umre ibadetinin edası.

4.GÜN – MEKKE
Kahvaltı otelimizde. Serbest vakitler. Akşam yemeği otelimizde.

5.GÜN– MEKKE
Kahvaltı otelimizde. ……..’da Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetülmâlâ Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu yere ziyaret turu. Serbest vakitler. Akşam yemeği otelimizde.

6.GÜN – MEKKE / CİDDE / ANKARA
Kahvaltı otelimizde. Saat …..’da bagajların oda kapıları önüne bırakılması. Saat ……’de Cidde’ye hareket. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra …. ile ….. uçuş ve ……’de Ankara’ya varış

6 GECE 7 GÜN ÖRNEK GÜNLÜK PROGRAM

1.GÜN – ANKARA / MEDİNE
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Parantez Tur kontuarı önünde …. da buluşma. ….. kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından ….’de Medine’ye uçuş, …..’de varış. Karşılama, Medine ….. otel’ine transfer ve yerleşme. Akşam yemeği’nden sonra saat …..’de erkek ve kadın görevlilerimizle birlikte Mescid-i Nebevi tanıtımı, Kabr-i Saadet ve Ravza ziyareti ile Cennetülbaki selamlaması.

2.GÜN – MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. ……’da otelimizden hareket ederek Medine ve civarındaki Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescit, Hendek harbinin cereyan ettiği mahal ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu. Beylerin ikindi namazından sonra saat ….’da Cennetülbaki önünde görevlimizle buluşarak Sahabi Kabirleri’ni ziyaretleri.Akşam yemeği otelimizde
3.GÜN – MEDİNE / MEKKE
Kahvaltı otelimizde. Saat …..’da bagajların oda kapılarının önüne bırakılması. Öğle namazından sonra ihram hazırlığı ve ….’da özel otobüs ile umre’ye niyet etmek üzere Mikat Mescidi’ne, oradan da Mekke’ye hareket. Saat ….. sularında varış ve …. Oteli’ne yerleşme. Akşam yemeği’nden sonra görevlilerimiz ile Haremi Şerif’e geliş ve Umre ibadetinin edası.

4.GÜN - MEKKE
Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde. Serbest gün.

5.GÜN – MEKKE
Kahvaltı otelimizde. ….’da Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetülmâlâ Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu yere ziyaret turu. Akşam yemeği otelimizde.

6.GÜN – MEKKE
Kahvaltı ve Akşam yemeği otelimizde. Serbest gün.

7.GÜN – MEKKE / CİDDE / ANKARA
Kahvaltı otelimizde. Saat …..’da bagajların oda kapıları önüne bırakılması. Saat ….’da Cidde’ye hareket. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra …. ile ……’da uçuş ve …..’de Ankara’ya varış

7 GECE 8 GÜN ÖRNEK GÜNLÜK PROGRAM

1.GÜN – ANKARA / MEDİNE
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Parantez Tur kontuarı önünde …. da buluşma. ….. kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından ….’de Medine’ye uçuş, …..’de varış. Karşılama, Medine ….. otel’ine transfer ve yerleşme. Akşam yemeği’nden sonra saat ….’ de erkek ve kadın görevlilerimizle birlikte Mescid-i Nebevi tanıtımı, Kabr-i Saadet ve Ravza ziyareti ile Cennetülbaki selamlaması.

2.GÜN – MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. Beylerin ikindi namazından sonra saat ….’da Cennetülbaki önünde görevlimizle buluşarak Sahabi Kabirleri’ni ziyaretleri. Akşam yemeği otelimizde.

3.GÜN – MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. ……’da otelimizden hareket ederek Medine ve civarındaki Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescit, Hendek harbinin cereyan ettiği mahal ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu. Akşam yemeği otelimizde.
4.GÜN – MEDİNE / MEKKE
Kahvaltı otelimizde. Saat …..’da bagajların oda kapılarının önüne bırakılması. Öğle namazından sonra ihram hazırlığı ve ….’da özel otobüs ile umre’ye niyet etmek üzere Mikat Mescidi’ne, oradan da Mekke’ye hareket. Saat …. sularında varış ve ….. Oteli’ne yerleşme. Akşam yemeği’nden sonra görevlilerimiz ile Haremi Şerif’e geliş ve Umre ibadetinin edası.

5.GÜN – MEKKE
Kahvaltı ve Akşam yemeği otelimizde. Serbest gün.

6.GÜN – MEKKE
Kahvaltı otelimizde. ….’da Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetülmâlâ Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu yere ziyaret turu. Akşam yemeği otelimizde.

7.GÜN – MEKKE
Kahvaltı ve Akşam yemeği otelimizde. Serbest gün.

8.GÜN – MEKKE / CİDDE / ANKARA
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da bagajların oda kapıları önüne bırakılması. Saat …..’da Cidde’ye hareket. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra …. ile ….’da uçuş ve ….’de Ankara’ya varış.
9 GECE 10 GÜN ÖRNEK GÜNLÜK PROGRAM

1.GÜN – ANKARA / MEDİNE
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Parantez Tur kontuarı önünde …. da buluşma. …. kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından …..’de Medine’ye uçuş, …..’de varış. Karşılama, Medine ….. Otel’ine transfer ve yerleşme. Akşam yemeği’nden sonra saat 21.15’de erkek ve kadın görevlilerimizle birlikte Mescid-i Nebevi tanıtımı, Kabr-i Saadet ve Ravza ziyareti ile Cennetülbaki selamlaması.

2.GÜN – MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. Beylerin ikindi namazından sonra saat …..’da Cennetülbaki önünde görevlimizle buluşarak Sahabi Kabirleri’ni ziyaretleri. Akşam yemeği otelimizde.

3.GÜN – MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. 07.30’da otelimizden hareket ederek Medine ve civarındaki Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescit,Hendek harbinin cereyan ettiği mahal ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu. Akşam yemeği otelimizde.

4.GÜN – MEDİNE / MEKKE
Kahvaltı otelimizde. Saat …..’da bagajların oda kapılarının önüne bırakılması Öğle namazından. sonra ihram hazırlığı ve …..’da otobüs ile umre’ye niyet etmek üzere Mikat Mescidi’ne, oradan da Mekke’ye hareket. Saat …. sularında varış ve …. Oteli’ne yerleşme. Akşam yemeği’nden sonra görevlilerimiz ile Haremi Şerif’e geliş ve Umre ibadetinin edası.

5.GÜN– MEKKE
Kahvaltı ve Akşam yemeği otelimizde. Serbest gün.

6.GÜN– MEKKE
Kahvaltı otelimizde. 7:30’da Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetülmâlâ Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu yere ziyaret turu. Akşam yemeği otelimizde.

7-8-9.GÜN – MEKKE
Kahvaltı ve Akşam yemekleri otelimizde. Serbest günler.

10.GÜN – MEKKE / CİDDE / ANKARA
Kahvaltı otelimizde. Saat …..’da bagajların oda kapıları önüne bırakılması. Saat ….’da Cidde’ye hareket. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra …. ile ….’da uçuş ve ….’de Ankara’ya varış

MEKKE BAŞLANGIÇ
3 GECE 4 GÜN ÖRNEK GÜNLÜK PROGRAM
1.GÜN– ANKARA / CİDDE / MEKKE
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Parantez Tur kontuarı önünde Saat …….’da buluşma. …. kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından ihramlı olarak …..’da Cidde’ye uçuş,…...00’da varış. Karşılama ve ….. Oteli’ne transfer. Akşam yemeği’nden sonra görevlilerimiz eşliğinde Harem-i Şerif’e geliş ve Umre ibadetinin edası.

2.GÜN – MEKKE
Kahvaltı otelimizde. 13.20’de Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetülmâlâ Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu yere ziyaret turu. Akşam yemeği otelimizde.

3.GÜN – MEKKE / MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da bagajların oda kapılarının önüne bırakılması. Öğle namazından sonra Saat ……’de Medine’ye hareket …. sularında varış ve …. Oteli’ne yerleşme. Akşam yemeği otelimizde. …..’de erkek ve kadın görevlilerimizle birlikte otel lobisinden hareket ederek çevre ve Mescid-i Nebevi tanıtımı, Kabr-i Saadet ve Ravza ziyareti ile Cennetülbaki selamlaması.

4.GÜN – MEDİNE / ANKARA
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da otelimizden hareket ederek; Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescit, Hendek harbinin cereyan ettiği mahal ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu. Saat ….’da bagajların oda kapıları önüne bırakılması. ….’de Medine havalimanına transfer; Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra …. ile ….’de uçuş ve …..’da Ankara’ya varış

4 GECE 5 GÜN ÖRNEK GÜNLÜK PROGRAM

1.GÜN – ANKARA / CİDDE / MEKKE
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Parantez Tur kontuarı önünde Saat ….’da buluşma. ….. kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından ihramlı olarak ….’da Cidde’ye uçuş, ….’da varış. Karşılama ve ….. Oteli’ne transfer. Akşam yemeği’nden sonra görevlimiz eşliğinde Harem-i Şerif’e geliş ve Umre ibadetinin edası.

2.GÜN - MEKKE
Kahvaltı otelimizde. Akşam yemeği otelimizde. Serbest gün.

3.GÜN – MEKKE
Kahvaltı otelimizde. …..’da Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetülmâlâ Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu yere ziyaret turu. Akşam yemeği otelimizde.

4.GÜN – MEKKE / MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. Saat …..’da bagajların oda kapılarının önüne bırakılması. Öğle namazından sonra saat …..de Medine’ye hareket …… sularında varış ve …… Oteli’ne yerleşme. Akşam yemeği otelimizde. …..’de erkek ve kadın görevlilerimizle birlikte otel lobisinden hareket ederek çevre ve Mescid-i Nebevi tanıtımı, Kabr-i Saadet ve Ravza ziyareti ile Cennetülbaki selamlaması

5.GÜN – MEDİNE / İSTANBUL
Kahvaltı otelimizde. Saat …..’da otelimizden hareket ederek; Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescit, Hendek harbinin cereyan ettiği mahal ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu. Saat ….’da bagajların oda kapıları önüne bırakılması. ……’de Medine havalimanına transfer; Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra …. ile ……’de uçuş ve ……’da Ankara’ya varış

6 GECE 7 GÜN ÖRNEK GÜNLÜK PROGRAM

1.GÜN – ANKARA / CİDDE / MEKKE
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Parantez Tur kontuarı önünde Saat ….’da buluşma. ….. kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından ihramlı olarak ….’da Cidde’ye uçuş, ….’da varış. Karşılama ve ….. Oteli’ne transfer. Akşam yemeği’nden sonra görevlimiz eşliğinde Harem-i Şerif’e geliş ve Umre ibadetinin edası.

2.GÜN – MEKKE
Kahvaltı ve Akşam yemekği otelimizde. Serbest gün.

3.GÜN – MEKKE
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetülmâlâ Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu yere ziyaret turu. Akşam yemeği otelimizde.

4.GÜN – MEKKE
Kahvaltı ve Akşam yemekği otelimizde. Serbest gün.

5.GÜN – MEKKE / MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da bagajların oda kapılarının önüne bırakılması Öğle namazından sonra saat ….’de Medine’ye hareket …. sularında varış ve …. Oteli’ne yerleşme. Akşam yemeği otelimizde. ….’de erkek ve kadın görevlilerimizle birlikte otel lobisinden hareket ederek çevre ve Mescid-i Nebevi tanıtımı, Kabr-i Saadet ve Ravza ziyareti ile Cennetülbaki selamlaması.

6.GÜN– MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da otelimizden hareket ederek; Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescit, Hendek harbinin cereyan ettiği mahal ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu. Beylerin ikindi namazını müteakip ….’da Cennetülbaki önünde görevlimizle buluşarak Sahabi Kabirleri’ni ziyaretleri. Akşam yemeği otelimizde.

7.GÜN – MEDİNE / ANKARA
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da bagajların oda kapıları önüne bırakılması. ….’de Medine havalimanına transfer; Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra … ile ….’de uçuş ve ….’da Ankara’ya varış.

9 GECE 10 GÜN ÖRNEK GÜNLÜK PROGRAM

1.GÜN – ANKARA / CİDDE / MEKKE
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Parantez Tur kontuarı önünde Saat ….’da buluşma. …. kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından ihramlı olarak ….’da Cidde’ye uçuş, ….’da varış. Karşılama ve …. Oteli’ne transfer. Akşam yemeği’nden sonra görevlimiz eşliğinde Harem-i Şerif’e geliş ve Umre ibadetinin edası.

2-3-4.GÜN – MEKKE
Kahvaltı ve Akşam yemekleri otelimizde. Serbest gün.

5.GÜN – MEKKE
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetülmâlâ Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu yere ziyaret turu. Akşam yemeği otelimizde.

6.GÜN – MEKKE
Kahvaltı ve Akşam yemeği otelimizde. Serbest Gün.

7.GÜN – MEKKE / MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da bagajların oda kapılarının önüne bırakılması. Öğle namazından sonra saat ….’de Medine’ye hareket …. sularında varış ve …. Oteli’ne yerleşme. Akşam yemeği otelimizde. ….’de erkek ve kadın görevlilerimizle birlikte otel lobisinden hareket ederek çevre ve Mescid-i Nebevi tanıtımı, Kabr-i Saadet ve Ravza ziyareti ile Cennetülbaki selamlaması.

8.GÜN – MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da otelimizden hareket ederek; Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescit, Hendek harbinin cereyan ettiği mahal ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu. Beylerin ikindi namazını müteakip ….’da Cennetülbaki önünde görevlimizle buluşarak Sahabi Kabirleri’ni ziyaretleri. Akşam yemeği otelimizde.

9.GÜN – MEDİNE
Kahvaltı otelimizde. Akşam yemeği otelimizde. Serbest gün.

10.GÜN – MEDİNE / İSTANBUL
Kahvaltı otelimizde. Saat ….’da bagajların oda kapıları önüne bırakılması. ….’de Medine havalimanına transfer; Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra … ile ….’de uçuş ve ….’da Ankara’ya varış.